ROMANA – PROMĚNA ŠATNÍKU

CELKOVÁ PROMĚNA – ROMANA

Když ke mě Romana přišla poprvé, byla to plachá mladá žena na konci mateřské dovolené. Potřebovala poradit s profesním šatníkem, tak si přivezla s sebou na první konzultaci své nejlepší kousky oblečení, aby se je naučila kombinovat. Bohužel jí z původního šatníku u mne nic neprošlo. Tak jak byla plachá sama, takovou si do života přitáhla švadlenu. Výsledkem bylo oblečení, ve kterém byla naprosto ztracená a to ve všech významech toho slova. Po pár návštěvách se z Romany stala sebevědomá nádherná dáma, která v sobě našla všechny podoby ženy – od elegantní manažerky po rebelku (viz poslední foto). Dělá mi velkou radost to děvče.

A jak změnu vnímá s odstupem sama Romana? Tady jsou její pocity:

Návštěva u Světlany byl první krůček na cestě k poznání sebe sama a začátek dlouhé cesty sebeuznání a sebeoceňování. Se sebeuznáním jsem měla problémy celý život. Umocnily se ještě během mateřské dovolené, kdy žena má pocit, že její celodenní práce kolem dětí není ve společnosti uznávána.

Nejprve jsem chtěla vhodné oblečení do práce, kde jsem se chtěla cítit dobře. S nastartováním změny profesního šatníku jsem však probrala šatník i pro volný čas. Nyní již prostě nemůžu na sebe „natáhnout“ vytahané tepláky na doma, necítím se v tom dobře-uznávám svoji osobu, že si tohle nezaslouží:-)

Barevné ladění doporučené od Světlany nejenže vyhovuje mému vzhledu zimního typu, ale i já se v tom lépe cítím a funguje to i naopak. Podle toho, jakou mám ráno náladu a jak se cítím, vybírám barvy a kousky oblečení, které mi moji náladu přes den dále umocňují.

Vždycky jsem si myslela, že na tom, co člověk nosí, nezáleží, že nejdůležitější je, co má v sobě. Nyní to cítím trošku jinak: to, co si na sebe člověk vezme, odráží jeho vnitřek a prezentuje se nejen pro okolí ale hlavně pro sebe! Tzn, že oblečení ovlivňuje to, co člověk nosí uvnitř :-)

PŮVODNÍ ŠATNÍK
IMG_0619       IMG_0621       IMG_0620

 

NOVÝ ŠATNÍK
DSC_0418                DSC_0426          DSC_0436

PŮVODNÍ ŠATNÍK
DSC_0552             DSC_0544              DSC_0541

NOVÝ ŠATNÍK
DSC_5981 – kopie            DSC_3390cb             DSC_0516

 2014
DSC_7890     DSC_7896    ROMANA74

ROMANA41                  ROMANA42
2012                                                                  2014           

ROMANA48                                   ROMANA 20141  

 

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

    Comments are closed.

    Post Navigation