Reference na službu „Proměna“

Dobrý den,
kolonku ohlasy klientů na stránky určitě dejte. Ať lidé vidí, jak jste skvělá!!! Nejen jako vizážistka, ale i jako člověk. Pro mě to byl veliký relax a potěšení s vámi mluvit

Jitka M.

 

Moje milá, děkuji za fotky z proměny a  posílám vzkaz  pro Tebe. 
Pocity a prožitky Sylvie.
Klaním se božskému talentu v Tobě.
Děkuji.


PRO-MĚ-NA!!! 
Hurá, je tu i pro mě….!? 


Světlanu znám možná dvacet let, a vlastně ji neznám…
Až nedávno jsem zahlédla střípek jejího Světelného  poslání…

Co pro nás může znamenat zkušenost proměny?
Podívat se pravdivě na svůj obličej, vlasy, tělo…na svůj vzhled, na zrcadlení svého nitra v obrazu vnějšího „plátna“…
Náš vzhled bez úpravy, barev, make-upu, vypovídá pravdivý příběh o nás samých. Můžeme uvidět naši minulost i přítomnost, ze které lze udělat vědomé kroky do naš nové budoucnosti.

V obličeji  má člověk zapsané všechny prožité příběhy, zkušenosti, bolest, i nemoc. Každá vráska, flíček, znamínko či pupínek ukazuje na stav našich vnitřních orgánů. Je zde snadné uvidět také stav našeho psychického zdraví, který se na zdraví těla vždy odráží.

Světlana – jako průvodkyně proměnou, dostala do vínku požehnaný talent.
Je to DAR, kterým už díky jménu SVĚTLAna, svítí na cestu každému, kdo jí prochází rukama, srdcem, vnímáním…

Všechny stíny našeho vzhedu ukazují na odklonění od naší přirozenosti, kdy jsme se začali ztrácet do temných uliček našeho života.
A Světlana pomocí barev, uchopí naše nenamalované a často bolavé plátno do „svých požehnaných rukou“ a začně tvořit…..
Jako malíř, který s láskou přistupuje k novému zrozujícímu se obrazu.
Zahlédla jsem, jak je možné i něco, na první pohled nemožné!

Pod jejíma rukama se oživovalo Světlo….
Světlo, které je v každém člověku!…   často však znavené, dřímajíi a zapomenuté…
V obličeji – na plátně duše, začal proudit nový život.
Prosvětlené oči  najednou jiskřily novým objevem sebe sama, mizely stíny, tmavá a zraněná místa nabrala přirozenou-zdravou barvu, na tváři se objevil úsměv, do výrazu v obličeji vstoupila radost a sebe-vědomí…..

V procesu proměny se zvědomuje mnoho skrytých informací. O našem životě, našich vztazích, našich třináctých komnatách. A Světlana povídá o tom, co vidí, co jí přichází, a co je nám sdělováno….kudy vedou cesty k uzdravení a naplnění.
Dílo na našem těle stále více vyzařuje své vlastní Světlo, a v konečném zrcadle proměny můžeme zahlédnout  KDO ve svém nitru JSEM.

Není to o šminkách a vyrábění nových masek.
V podání Světlany jsem nabyla pocitu,že toto umění dokáža naopak všechny staré masky (nefunkční programy, staré zvyky a zlozvyky, nelásku a bolest) postupně  odkládat a zahlédnout přes svůj „nový obraz“ svou prvotní čistotu, zdraví a radost.

Po uplynulém prožitku mi zůstal silný pocit, potřeby návratu.
Návratu k přirozenosti, ke „svým barvám“ života, k přírodě, k přirozenému zdraví a uzdravování, k sobě samé, k Bohu….
Děkuji Sylvie  www.kralovskaoaza.cz

 

Dobrý den,
Chtěla bych Vám moc poděkovat za materiály, které jste mi zaslala. Jsem na ně moc zvědavá. Na fotky jsem koukala s údivem..Nikdy jsem se takhle neviděla. Jako bych se neznala. Zveřejnění fotek nechám na Vás. Máte moji plnou důvěru. Pokud se Vám líbí a myslíte, že jsou ke zveřejnění, použijte je. Jen zkusím ještě něco udělat s těmi vlasy a dám na Vás. Jste první, která se mi trefila do vkusu-potvrdila mi, že co se mi líbí (barvy oblečení, vlasy), patří ke mně. Jste první, kdo mi řekl, že jsem zimní typ. Mě se vždy totiž barvy zimy moc íbily, jen mě kadeřnice směrovaly stále na jiné barvy, ve kterých jsem se necítila…
Taky žasnu nad tím, co vše mi zůstalo v hlavě z toho, co jste říkala. Myslela jsem, že zapomenu, když si nepíšu. Film TAJEMSTVÍ je moc zajímavý a už vím, komu ho daruju dál.

Takže Vám za vše od srdce děkuji za nové nakopnutí do života-takovou tu naději, že existuje cesta k lepší budoucnosti. Na tu školu líčení se Vám ozvu.

Jste úžasný člověk Mějte se hezky.

Romana O.

 

ZDRAVIM!
Díky moc za krásný narozeninový den, nemělo to s vámi chybu, DÍKY MOOOC! Ještě dořeším účes a bude vše k dokonalosti. Když jsem vyrazila po proměně s kamarádkou do ulic, lidé se na mě nějak divně dívali, hlavně chlapi, to byla docela legrace, fakt jsme se bavily. Hodně jsme se nasmály a připadaly jsme si jako dvě puberťačky, byla to bomba. Fakt zážitek, DÍKY!
Iva i já jsme si vzaly hodně moc z povídání s vámi, hodně věcí mi utkvělo v hlavě a určitě se nám to hodí do života. Hlavně Ivča procitla a je jak v novém světě.
Tak ještě jednou díky za krásný den s vámi a mooc vám děkujeme že jste!!!!!

Ilona S.

Zdravím!

Tak už jsem byla i u holiče. Navíc po tom všem u vás, je to tedy zajímavé, chodí za mnou lidé, že jsem nějaká jiná celkově… asi je to o tom si věřit a makat na sobě, pak se sklízí ovoce a je to moc příjemné, přijímat pochvaly a uznání – baví mě to, dík!

Ilona S.

 

 

Dobrý večer,
velice Vám děkuji za překrásně strávený den, plný informací, nových poznatků a zkušeností a překrásné energie, která z Vás proudí Bylo velice milé strávit čas ve Vaší společnosti Určitě se ještě uvidíme! Fotky jsou fantastické!!!!

Moc děkuji a přeji krásný večer.

Michaela

 

Dobrý večer,
den strávený s vámi byl pro mě obrovským potěšením a inspirací! Cením si Vaší práce i rad, které jste mi poskytla a hrdě musím říci se jimi opravdu řídím. Práce, kterou děláte je úžasná a velice mě těší, že Vám mohu pomoci alespoň souhlasem se zveřejněním hodnocení.
Krásný den, mnoho úspěchů a spokojených žen, Vám ze srdce přeje

Michaela

 

 

Dobrý den, paní Čiberová,

moc bych Vám chtěla poděkovat za dnešní schůzku. Bylo to opravdu velice milé setkání a moc si vážím Vašeho času, který jste mi věnovala. Opravdu to bylo moc příjemné a budu ráda, pokud se zase někdy potkáme.
Moc Vám také děkuji za proměnu a fotky, materiály, které jste mi poslala. Moc si vážím Vašeho veškerého času a slov.

S přáním hezkého zbytku dne

Dagmar Terezie F.

 

 

Dobrý den paní Čiberová,
nejdřív bych vám chtěla ještě jednou poděkovat za užitečné poradenství a za příjemný den, který jsme u vás se sestrou a s maminkou strávily 29. 8. 2011. Největší užitek z návštěvy u vás má asi maminka, protože od toho, co se řídí vašimi radami, přicházejí z jejího okolí samé komplimenty. Její kosmetička se jí dokonce ptala, jestli nebyla na plastice, že nějak moc dobře vypadá. Vidíte, a přitom si stačilo udělat výlet do Pardubic.
Proč ale hlavně píšu. Jak vás tady tak chválíme, tak i ostatní ženy a dívky byměly zájem využít vašich znalostí. Chtěla jsem se tedy, prosím vás,zeptat, když jezdíte k někomu, kolik si účtujete za cestovné a jestli byste zvládla třeba 6 žen za den.

Předem moc děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Lucie Š. Olomouc

 

Dobrý den, paní Čiberová,
dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby, které jsou velmi profesionální a umí pohladit i po dušičce. Jsem nadšená z proměny. I mé okolí si všímá, že daná proměna mi velmi sluší a dost mi pomáhá nejen i v mém profesionálním, ale i v soukromém životě. Velice si Vážím veškerého času, který jste věnovala nejen mé fyzické schránce, ale i té vnitřní. Vaše slova umí dodat nejen energii, ale umí pohladit a přidají odvahy dobře vykročit do dalších nástrah současného světa. Jsem ráda, že nám osud dovolil se potkat a budu velice potěšena, pokud bych Vás mohla opět navštívit.

Jste zlatý a zajímavý človíček, co má spoustu věcí, které by měl předávat dále. Ještě jednou děkuji za vše, co jste pro mě udělala a budu se těšit na naše brzké shledání.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem profesionálním i soukromém životě.

Pěkný den D.

 

Dobrý den,
musím Vám říct, že můj muž je z té proměny úplně unešený. Ptal se, jestli by šel udělat účes, jako byla paruka, z těch mých černých vlasů a až by to trochu odrostlo, tak by se to obarvilo. Řekla jsem mu, že by to nemělo takový efekt.
Fotky viděla i moje kamarádka a říkala, že se jí líbím v těch černých, ale když si je prohlížím, tak jsem úplně jiný člověk a já chci změnu, ať si lidi říkají co chtějí. Já Vám moc děkuji, moc jste mi pomohla najít moje vnitřní já. V životě to nemám jednoduché, ale takhle bych mohla začít úplně znovu.

Přeji krásný zbytek dne a ještě jednou moc děkuji

P. K.

Sdílejte na sociálních sítích