Reference na nákupy oblečení

Nakupovat oblečení a doplňky s klienty mne velmi baví. Sledovat to úžasné proměňování, radost z poznávání vlastní utajené krásy, přijetí proporcí a kouzlení s nimi je prostě báječné. Znovu a znovu mne fascinují rozzářené oči při pohledu do zrcadla, údiv nad drobnostmi, které radikálně mění zajetý styl a radostné těšení se, až se doma ukáží ve zcela novém pojetí sama sebe.  Možnosti a požadavky klienta jsou pro mne rozhodující, jsem otevřená nákupům ve všech obchodech od luxusních, po standardní obchodní sítě až po bazary.
Miluji dobrodružství objevování.
Raduji se z „ulovených“ kousků jako by byly moje vlastní.

Fotodokumentaci z proměn šatníků najdete zde

rozhlas

 

Milá paní Čiberová,
chci vám ještě jednou velmi poděkovat za úžasný včerejší den (což bych dříve netušila, že něco takového vůbec někdy o nákupech řeknu, protože nakupování opravdu není moje nejoblíbenější činnost… i když po včerejšku, kdo ví ).
Velmi mi vyhovovalo, paní Čiberová, Vaše tempo a systém. Překvapila jste mě snad každým kouskem, který jste mi vybrala. A já ani nestačila sledovat, jak se měním a jak mi to opravdu sluší. Protože jak už víte, já jsem ještě teď celá paf z těch všech botiček (a hlavně z těch „šedostříbrných“!!!!). Takže kdybychom bývaly vynechaly ten poslední obchod a nedotáhly to až do konce, nebyl by ten dokonalý den tak dokonale dokonalý. Ale musím říct, že úplně největší úspěch měly krémové botky. Mamka si je hned nazula a hlásila, že jí sedí taky moc pěkně, že by je hned nosila. A manželovi se líbily také nejvíc, prý co na těch „šedostříbrných“ je tak zázračného (No asi to, že jste je, paní Čiberová, musela vykouzlit, protože já si jich tam vůbec nevšimla! Jste prostě úžasná). No a to jsem zatím popsala zážitek s obuví. Nemluvím ani o modelech. Nevěděla jsem honem, v čem se dřív ukázat. Jako první jsem nakonec zvolila hnědé pruhované tričko s krátkým rukávem a k tomu hnědé (jednobarevné) kalhoty. A manžel jen vyvalil oči a konstatoval, že jsem v tom jak anorektička, tedy štíhlejší než ve skutečnosti jsem.
Další modely sklízely ne menší chválu. Kabátek – skvělý, bundička – v ní jsem prý omládla (a dnes jsem v kapsičce našla 1 Euro – asi pro štěstí ). Kombinace kraťásků a kozaček – též ohromila…. No mohla bych pokračovat o každém kousku, chtěli totiž vidět vše! Nakonec manžel konstatoval, že jestli takhle spolu vyjdeme ven, tak tedy neví, co si má vzít on, protože každému bude jasné, že k sobě nepatříme.
Asi si umíte představit, jak to tu teď u nás vypadá. Peru jednu várku za druhou, už nevím, kam to věšet, ale nemůžu přestat, protože už chci mít přeci všechno hotové a někam v nějakém modelu vyrazit.

Teď vyúčtování:
celkově jsem utratila: 8 800 Kč rozdělila jsem to na:
obuv 4 ks, šperky cca 10 ks a to ostatní 35 ks (v tom jsou započítány i pásky, šátky, čepice i taška) boty: 2 650 Kč – 1 ks cca 660 Kč, šperky: 950 Kč – 1 ks 95 Kč
ostatní: 5200 Kč – 1 ks 149 Kč

Ještě bych ráda k nákupům dodala…Já jsem už dřív tušila (a nákupy s Vámi mi to jen potvrdily), že Vy na člověka nevybíráte věci podle toho, jaký máte vkus, ale dle člověka samotného. Vy vidíte, co jiným není dáno vidět. Máte úžasný cit a nápaditost. A během chvilky člověka proměníte v nádhernou bytost. Tu bytost jsem přijala úplně přirozeně, ne proto, že se mi líbila, ale proto, že Vy jste na ni rozsvítila světélko, které bylo pohasnuté a mým očím neviditelné. Vy jste rozhodně člověk na správném místě. Jste profesionál, který by měl být ale úplně někde jinde než „jen“ v Pardubicích. Ale díky za to, že jsem Vás potkala!!!
Asi bych nevěřila, kdyby mi někdo řekl, že absolvuji osm hodin nakupování bez únavy či nudy. Nákup s Vámi byl systematický a měl spád. Vytvořila jste během chvilky několik kompletních kombinací, ve kterých se cítím výborně a hlavně pohodlně!!!
Musím přiznat, že jsem se předem trochu obávala, že mě budete oblékat do sice slušivých oblečků (ale už ne tak pohodlných) a obouvat mě do bot na podpatku. Jak já se mýlila!
Mám najednou dojem, že už ve věcech, které jsem nosila dřív, nevyjdu ven. A obuv jste mi vybrala tak pohodlnou a praktickou, o jaké se mi nemohlo snad ani zdát.
Možná to zní všechno trochu přehnaně a neuvěřitelně, ale věřte, že vše, co jsem napsala, je můj upřímný pocit z jednoho dne s Vámi.  Já jsem si ty nákupy vychutnávala a poprvé v životě neřešila, kolik co stojí, protože toto jsou okamžiky, které člověk zažívá jednou za život. A stojí za to si je užít naplno!
Osobně bych tento zážitek přála každému, kdo chce na sobě něco změnit, potěšit sám sebe.
Ještě jednou velký dík, paní Čiberová!

Lenka T.

 

Dobrý večer, paní Čiberová.
Konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám ještě jednou poděkovala za trpělivost, ochotu a profesionalitu při nákupech v Hradci. Byl to pro mě fakt zážitek, i když to byla náročná „šichta“. Představte si, že když jsem spočítala všechny nakoupené věci, tak mi vyšlo neuvěřitelných 53 kusů!!!!/a to jsem ještě 2x kostým brala jako 2×1 věc/. To je mazec!!! Finančně jsem utratila celkem za oblečení 6.957,- Kč. Tzn. v průměru cca 130,- Kč/věc….To je přece bomba!!!!
Naprostá spokojenost..Mám spoustu modelů v různých kombinacích…Díííííky moc. Pokusím se nafotit jednotlivé modely a poslat Vám je.

Mějte se hezky a nashledanou.

Romana P. Svitavy

Dobrý den, paní Čiberová.

Zveřejnit ohlasy? No určitě!!! Skvělý nápad!! Za vším, co jsem napsala si stojím a klidně ať to všichni vědí. Budu hrdá na to, že jsem ve Vašich ohlasech, protože jste úžasná a já maximálně spokojená…
Dneska je nějaký divný den a Vy jste mi ho fakt rozzářila!!! Děkuji, že jste si na mě vzpomněla.

Mějte se hezky a díky.

Romana P.

 

PROMĚNA ŠATNÍKU – DANIEL

Co se změnilo po proměně šatníku? Změnil se můj pohled na sebe sama a uvědomil jsem si, co mi sedí a v čem se cítím dobře. Dobře z toho jak vypadám se všemi plusy i mínusy, to znamená přijetí mínusů a posílení plusů :-). Můj šatník se vyladil. Mám nyní oblečení, které barevně odpovídá mému typu a umím vhodnou barevnost /sám:-)/ poznat, tedy i zakoupit.

Změnila se linie mého oblečení, od volného střihu k těsnému štíhlému. Cítím se v něm výrazně lépe. Tento štíhlý typ mě nutí k lepšímu držení těla. Jsem více rovný a vzpřímený a vnímám, že si opak v některých chvílích více uvědomuji. A na závěr musím přiznat, že moje okolí vnímá změnu v mém oblečení a nejen v něm, také pozitivně. Ještě jednou, Světlano, díky za impulzy :-). Zdraví Dan (Fotodokumentaci  najdete zde)

 

PROMĚNY ŠATNÍKU MAREK

Co se stalo po proměně mého šatníku? Jednoduše řečeno jsem se odmaskoval. Před proměnou jsem měl v šatníku oblečení v barvě zelené, hnědé, oranžové nebo khaki. Pokud to byla trička, tak minimálně ve velikosti XL – pěkné pytle. To bylo dobré pro zamaskování, skrytí se v oblečení nebo pro splynutí s davem. Teď už je to všechno pryč. Po proměně se Světlanou se v mém šatníku objevilo oblečení v barvě černé, bílé, výrazné tyrkysové, růžové, v těsnějším a aktuálním střihu. Tím jsem objevil své tělo, postavu a na jiné úrovni se vyrýsovaly mé postoje, mé já je viditelnější i pro okolí. Děkuji Světlano za to, že jsi mi pomohla otevřít oči a najít odvahu se vidět a být viděn. (Fotodokumentaci  najdete zde)

Sdílejte na sociálních sítích