ZA PARDUBICKO KRÁSNĚJŠÍ

Tento projekt ve mě klíčí již velmi dlouho a nyní dostal konkrétní podobu.

Záměrem je oslovit veřejně činné občany z Pardubic a okolí, kteří by absolvovali „intuitivní proměnu“ a souhlasili se zveřejněním fotografií spolu s popisem své činnosti (co nabízejí občanům Pardubic a okolí, čím přispívají k lepšímu životu v regionu).

Cílem je, aby lidé, kteří jsou „viditelní“ více nacítili co svým vzhledem sdělují světu a našli přes změnu svého vzhledu hlubší cestu sami k sobě – vrátili se k sobě, kde své podstatě. Tím se změní i jejich „vyzařování, což může mít  dopad i na zvýšení úspěšnosti v profesi i zkvalitnění osobního života.

Člověk může druhým dát jen to co sám má. Bude-li tedy člověk spokojenější sám se sebou,  mít se v úctě a vážit si sám sebe, stane se přínosem pro všechny, kteří s ním přijdou do styku.

Není nic krásnějšího než příjemná politička, prodavačka, cvičitelka, úřednice. Projekt je otevřen i mužům.

Těším se na vás

 

 

GALERIE PROMĚN V PROJEKTU „ZA PARDUBICKO KRÁSNĚJŠÍ“

 

 

EVA UBANOVÁ – ČESKÉ BEDÝNKY

Evu Urbanovou jsem poznala v jednom z projektů EU, zaujala mne svou jemností, ženskostí a přitom rozhodností a touhou samostatně podnikat. Když pak přišla s projektem „ČESKÉ BEDÝNKY“, byla jsem nadšena její odvahou. Je mi ctí, že mohu sdílet její příběh a samozřejmě i proměnu. Procesem proměny prošla u mne už 2x, podruhé – v prosinci 2016 to bylo opravdovým návratem k sobě, tedy odložením blond barvy vlasů.

BYLO NEBYLO… OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH JEDNÉ EVY

V jednom východočeském městečku s názvem Pardubice se narodila jednoho dne dívenka s velikým snem. V životě lidem pomáhat a něco přinést, aby bylo na světě ještě lépe. Cesta ke snu se ukázala jako zdlouhavá a trnitá, ale jak se říká, vše má svůj smysl a hlavně čas.

Dívenka trávila prázdniny a vlastně krásné období dětství na horách a to na okraji Železných hor. Tam sledovala každý rok zázračné proměny přírody. Cesta studií ji zavedla na obor chemie a fyzika. Jak vše funguje a je zařízené, jak funguje lidská bytost, zákonitosti přírody, vše je promyšlené a geniální. Touha pomáhat lidem, zachraňovat, zlepšovat kvalitu a pomáhat ji po škole zavedly do farmacie. Tam s dvouletou pauzou pracovala 11 let. Tato cenná škola ji dala mnohé. Poznala řadu skvělých lékařů, sestřiček, ale i příběhů pacientů v čekárnách. Byli to čekárny s diabetiky, kardiaky, alergiky, ale i onkologickými pacienty.

Pauza dva roky byl cenný čas pro rodinu a krásnou dcerku.

Pak  se ale dcerce stal úraz a najednou vše „docvaklo“. V nemocnici vznikl zárodek myšlenky, že dost bylo zaměstnání, uzrál čas jít už konečně za svým snem z dětství. Najednou při pohledu z nemocničního lůžka v pražské nemocnici, byly pracovní starosti a vůbec záměry zaměstnavatele úplně nepodstatné! Žijeme jen krátce a je to honění za „cíli“ našich zaměstnavatelů opravdu, díky čemu jsem studovala a čemu věřím?

Celé dětství jsem také navíc viděla onemocnění otce. Prodělal vážné onemocnění, přišel o kus nohy. Napadalo mne často, proč se s lidmi s hendikepem už nepočítá? To byla druhá myšlenka, která mě provázela..

Vznikly České bedýnky, které nejsou jen dárková bedýnka naplněná trvanlivými potravinami, ale jedná se o koncept promyšlený mnohem dále. Lidé se zdravotními omezeními mají zde volbu, aby si mohli pochutnat na poctivých výrobcích z Čech a Moravy od kvalitních výrobců. Výrobci „neředí“ potraviny, ani neplní zbytečnými konzervanty, plnidly či barvivy atd. Nemusí, zboží necestuje přes půlku světa, je tady naše, z toho, co nám dává česká země. Navíc upravené šetrně jako za dob našich babiček. Nechybí zde jablečné křížaly, švestková povidla, ale i třeba čatní šípkové a jeřabinové.

Bedýnky jsou vyrobeny ve spolupráci se zdravotně hendikepovanými z českého dřeva, poctivě, bez třísek a úžasně voní, žádná levná překližka.

Na kompletace bedýnek chci zaměstnat další šikovné osoby s hendikepem, snad se mi to brzy podaří.

Přeji nám všem, kteří si chceme pochutnat a „nebát se zdravotních následků“ a zachránit poctivé české plodiny a podpořit české kvalitní výrobce, aby se České bedýnky dobře zapsaly na českém trhu a byly zdravou volbou dárku opravdu pro každého. Více o bedýnkách na www.ceske-bedynky.cz či FB České bedýnky.

S láskou Eva Urbanová

Plné rozlišení se zobrazí kliknutím na obrázek

Proměna 2014 (bez úpravy vlasů)

Proměna 2016 (s úpravou vlasů)

 

 

 

MARTINA SIKOROVÁ – HEREČKA

S Martinou jsem se seznámila před pár lety. Zajívalé bylo, že seznámení neproběhlo přes divadlo, potkaly jsme se na meditacích Ernestíny Velechovské v klášteře Želiv.

V roce 2016 bylo milým překvapením, když se ke mě Martina objedna na proměňování a byla tak odvážná, že vstoupila i do procesu přijetí dospělosti – návratem k vlastní barvě vlasů. To chce vždy velkou odvahu.
Po proměně přišla milá zpráva: Dobre rano :-) citim se moc hezka :-) koupila jsem si novou salu a cepici,studene a heboucke a se stribrnou nitkou a citim se krasna :-) DEKUJU TI MOC

Martina o sobě:
Narodila jsem se na severní Moravě. V 15-ti letech jsem odešla studovat herectví na Konzervatoř do Prahy, a po absolutoriu dostala angažmá v Pardubickém divadle, kde působím již 12. sezónu.
Nejsem příliš extrovertní a předvádění mne vlastně moc nezajímá. Objevuji ale, jaká jiná kouzla se v hereckém povolání dají nalézt.

 

Plné rozlišení se zobrazí kliknutím na obrázek

JANA TÁBORSKÁ  -  regenerace organismu

S Janou jsem se potkala ve voňavém krámku s aromaterapií a hned mi byla blízká, časem jsme se několikrát potkaly v jiných než vizážistických rovinách a pak přišlo i tvoření v této oblasti.

9. 10. 2013 jsme tvořily nový střih a vracely se k vlastní barvě vlasů, je to postupný proces, který potřebuje svůj čas. V roce 2016  jsem Janu po dlouhé době znovu potkala a hle – má své krásné šediny a je nakrátko!
Nafoceno zatím namáme, ale moc se na to těším.

Co může Jana nabídnout:

  • provozuje plazmový Generátor RPZ 14 k harmonizování organismu, likvidaci patogenů, agresívních kmenů bakterií, plísní a virů
  • provádí diagnostiku OBERONEM – diagnostický a harmonizační přístroj Oberon – Titanium patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům

Kontakt: Jana Táborská +420775422877, FB Jana Valovič Táborská
Plné rozlišení se zobrazí kliknutím na obrázek

 

 

 

MIRKA JONÁŠOVÁ – detoxikace organismu metodou MUDr. Josefa Jonáše

S Mirkou Jonášovou jsem se seznámila před  lety v MLM obchodě firmy LR. Znám ji jako ženu, která dokonale vnímá své tělo a jeho potřeby. Vždy jsem obdivovala její štíhlost a práci s tělem – cvičí, stravuje se tak, aby se cítila dobře a cíleně si plní své životní sny. V posledních letech se začala věnovat ještě více detoxikaci organismu. Vystudovala detoxikační metodu MUDr. Josefa Jonáše, které se nyní intenzivně věnuje. Její služby jsem velmi ráda využila i já. Nechat si změřit přístrojem Salvia toxickou mapu organismu – tzn. jaké toxiny v těle jsou a v jakých orgánech, je velmi přínosné. Pokud se objeví nějaké problémy, lze je řešit pomocí speciálních preparátů v kapkách. Bylinný preparát pomůže vyloučit toxiny z těla a nastolit harmonii.
Osobně mne velmi zaujala možnost nechat si změřit i vhodnost potravin. Skladba stravy je základ pro dobré fungování těla, a pokud se rozhodneme pro detoxikaci, je výběr potravy začátkem celého procesu očisty. Je prokázáno, že potraviny, které tělu nevyhovují, mohou narušovat i psychiku člověka. Začít s očistou těla, lze v jakémkoli věku.

Poradny Mirky Jonášové:
Langrova 12, Lázně Bohdaneč
Italská 2, Praha
Dům techniky Pardubice, 1.patro, vchod z ulice Jindřišská
Kontakt: telefon 774 440 398, e-mail: jonasova.ja@seznam.cz
Plné rozlišení se zobrazí kliknutím na obrázek

JANA ZLESÁKOVÁ - lektorka, choreografka a tanečnice

S Janou jsem se seznámila jako s účastnicí v projektu PANÍ SVÉHO ČASU DÍKY PODNIKÁNÍ, kde jsem školila profesní image a psychologii vzhledu. Zaujala mne svou křehkostí víly a tesklivým pohledem. Když jsem zjistila, že provozuje zajímavou taneční terapii – chodí tančit do nemocnic pacientům – nabídla jsem jí úpravu složitého tvaru obočí, tak, aby byl její pohled radostnější. První dvě fotografie dokumentují právě prvotní úpravu obočí. Při druhé návštěvě jsem znovu zjemňovala obočí a tentokrát jsme měly prostor i na líčení – jemné, které Janě velmi sluší a výrazné smyslné, které se hodí i pro její taneční aktivity.

O Janě:
Absolventka roční stáže na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plni r. 2014, kde se v tanečních technikách zdokonalovala pod vedením Evy Blažíčkové (zakladatelky pohybové a taneční výchovy) z Taneční konzervatoře Dancen Praha. Absolventka pedagogické stáže zaměřená na taneční výuku (nejen malých dětí) pod vedením Sophie Billy (FR) a Carlo Locatelli (IT/FR) r. 2013, stáže pro rozvoj své pohybové kreativity s Albanem Richardem (FR) r. 2013, stáží Feldenkraisovy metody a kineziologie s hraběnkou Marií Kinsky (FR) od roku 2005, stáž body mond centering s Annou Sedlačkovou (SK) r. 2005, stáže analýzy tanečního pohybu a kineziologie se Sophie Billy (FR) r. 2003, stáž francouzské taneční pedagogiky s Evou Blažíčkovou v Dancen Centru r. 1998. Absolventka kurzů přírodních a zdravotních tanců s lektory celého světa (Afrika, Jižní Amerika, Asie, Evropa). Lektorka tanečních kroužků DDM Beta Pardubice r. 2013-2011 a DDM Delta Pardubice r. 2010-1996. Taneční a pohybové kurzy pro děti a dospělé lektoruje od r. 1996. Založila XANADA art & dance studio r. 2014 a TK XANADA r. 1996. V rámci choreografické činnosti vytvořila různé choreografie a komponované programy jako například při prestižním celosvětovém uvedení nového vozu AVIA v Praze, celovečernímu multikulturnímu představení k světové premiéře filmu Steva Lichtaga Tanec Modrých andělů či ke komponovanému pořadu Moje Cesta k Lidem a dalších. Je lektorkou tanečních a pohybových kroužků zaměřených na zdravý pohyb a tanec od roku 1996. Taneční terapeutka ve FN Motol Praha od roku 2003. Pořadatelka různých stáží a workshopů zaměřených nejen na tanec a pohyb pro zdravý, ale i dalších aktivit zaměřených na zdravý životní styl a rozvoj člověka především v artových činnostech. V současné době se Jana Zlesáková zaměřuje též na terapeutickou činnost pomocí tance a pohybu, které přináší pomoc lidem jak při fyzických, tak psychických potížích. V rámci své charitativní činnosti v oblasti programů pro nemocné děti a dospělé, je též držitelkou ocenění Pardubického kraje za činnost ve prospěch společnosti v rámci Evropského roku dobrovolnictví 2011.

V Pardubicích 22. září 2015
Kontakt:
telefon:  +420 604 800 551
e-mail:  xanada@xanada.cz
web:      www.xanada.cz

 

Plné rozlišení se zobrazí kliknutím na obrázek

Sdílejte na sociálních sítích